Okruchy na podłodze? Użyj szczotki elektrycznej!

Kategoria: Blog

Okruchy na podłodze

Każdy z nas wie, jak frustrujące są okruchy na podłodze. Często zastanawiamy się, czy lepiej je szybko zamieść przy pomocy tradycyjnej szczotki i zmiotki, czy może lepiej pofatygować się po odkurzacz i zrobić to dokładnie. Szczotka zazwyczaj jest pod ręką, a rozkładanie i wpinanie odkurzacza do kontaktu powoduje nieco zachodu. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zakup szczotki elektrycznej, która jest idealnym kompromisem pomiędzy jednym a drugim. Warto poznać to urządzenie bliżej.

Szczotka elektryczna, czyli co?

Czym w zasadzie są szczotki elektryczne? To urządzenie, najprościej mówiąc, przypomina futurystyczną szczotkę na kiju. To uchwyt, na końcu którego znajduje się urządzenie będące małym odkurzaczem. Jest wiec niezwykle poręczne. Można je trzymać w kącie kuchni lub w szafie w przedpokoju. Da się je wyciągnąć i uruchomić jedną ręką. Odkurzacz, który działa na baterie, dokładnie wyczyści brud z podłogi lub dywanu. Jest na tyle silny, że nie wymaga wielokrotnego szorowania w danym miejscu, wystarczy delikatnie po nim przejechać. Szczotka elektryczna łączy w sobie siłę dobrego odkurzacza i poręczność zwykłej szczotki.

Komu przydaje się szczotka elektryczna?

Szczotka elektryczna to urządzenie, które przydaje się w każdym domu. Z jej działania są szczególnie zadowoleni właściciele zwierząt, które mocno linieją. Koty i psy zazwyczaj zostawiają na podłodze pojedyncze włosy lub cale kłąbki sierści. Szczotka elektryczna pozwala na ich wygodne posprzątanie gdy tylko wpadną nam w oko, bez potrzeby uruchamiania odkurzacza i szorowania nim dywanu. Szczotkę chwalą sobie również osoby starsze, dla których każde wyciąganie odkurzacza z szafy jest ogromnym wysiłkiem. Szczotka elektryczna pozwala im szybko posprzątać rozsypaną na podłogę kawę czy płatki owsiane. To również idealne urządzenie dla rodzin z dziećmi. Chyba każda mama wie, jak uciążliwe jest zamiatanie co chwilę okruszków bułki, paluszków czy czipsów, które jej maluchy pałaszują w ferworze zabawy, biegając pomiędzy jednym pokojem a drugim.


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.