Profesjonalny sprzęt sprzątający do domowego użytku

Kategoria: Blog

Urządzenia Karcher do domu

Chyba każdy z nas kojarzy markę Karcher. Kojarzy nam się ona z profesjonalnym sprzętem do czyszczenia, używanym przez ekipy sprzątające oraz w przemyśle. Urządzenia zyskały tak dobrą sławę, że część osób zapragnęła ich do pomocy przy sprzątaniu w domu. Producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i potencjalnych klientów, a dzięki temu powstała seria Karcher dla domu i ogrodu.

Tańsze znaczy gorsze?

Wiele osób zarzuca urządzeniom do użytku prywatnego, że są tańsze, a przez to na pewno gorsze od tych profesjonalnych. To oczywiście nieprawda. Urządzenia dla domu i ogrodu muszą po prostu znosić mniejsze obciążenia i są o wiele rzadziej używane, niż sprzęty dla przemysłu. Dlatego też nie muszą być one projektowane tak, jak gdyby miały być eksploatowane intensywnie 24 godziny na dobę. Nie zmienia to jednak faktu, że są równie skuteczne w działaniu. Możemy być pewni, że „domowa” myjka wysokociśnieniowa używana przez nas w ogrodzie świetnie poradzi sobie z umyciem samochodu, a myjka do okien absolutnie wystarczy do umycia okien w domu.

Mniejszy wybór?

Osoby nieobeznane z tematem zarzucają również serii do domu i ogrodu to, że nie ma w niej zbyt dużego wyboru produktów. To również mit. Karcher przygotował dla swoich klientów bardzo bogatą ofertę, w której każdy znajdzie urządzenie, którego poszukuje. Wiele z nich dostępnych jest w różnych zestawach po to, by klient sam mógł zdecydować, czy chce kupić podstawowe urządzenie, czy również komplet akcesoriów, które pomogą pokazać mu jego prawdziwe możliwości. Karcher to użytku indywidulanego to cała gama narzędzi zarówno do domu, jak i do ogrodu. Znajdziemy wśród nich urządzenia wysokociśnieniowe i maszyny, które pomogą nam sprzątać w terenie, oraz różnego rodzaju akcesoria pomagające przy wykonywaniu zwykłych czynności domowych, takich jak odkurzanie, zamiatanie czy prasowanie. Oferta dla klientów indywidulanych jest równie ciekawa, jak dla firm. Warto zapoznać się z nią bliżej.


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.