Czas to pieniądz. A ile go zaoszczędzasz, dzięki robotowi koszącemu?

Kategoria: Blog

robot koszący

Alternatywą dla spalinowych lub elektrycznych kosiarek są poręczne i funkcjonalne roboty koszące. Sprawdź, jakie są ich zalety oraz jakie modele posiadamy w naszej ofercie. Koniec ze żmudnym i czasochłonnym koszeniem ogrodu. Robot zrobi to za ciebie, a ty będziesz mógł przeznaczyć zyskany czas na oddanie się swojemu hobby lub pracy.

Czym charakteryzują się modele robota koszącego 230S oraz 550 SG?

Robot koszący 230S charakteryzuje się niewielkimi, kompaktowymi rozmiarami. Sprawdzi się przede wszystkim na trawnikach o powierzchni mniejszej niż dwa tysiące metrów kwadratowych. Posiada trzy akumulatory o łącznej pojemności 7,5 Ah, co sprawia, że robot koszący może pracować nieprzerwanie przez cztery godziny bez ładowania. Oferowanym przez nas robotom niestraszny jest deszcz lub pogorszenie warunków pogodowych. Dzięki wbudowanemu czujnikowi deszczu urządzenie automatycznie wraca do bazy, w przypadku wystąpienia nagłych opadów. Robot koszący jest w stanie pracować w czterech odrębnych strefach koszenia. Model 550SG wyposażony został dodatkowo w czujniki wykrywania skoszonych obszarów, czujniki przechyłu oraz możliwość łączenia się ze smartfonem.

Kiedy warto zaopatrzyć się w robot koszący model M3, M5 i M7?

W naszej ofercie posiadamy również modele robotów koszących, przeznaczone na mniejsze areały, nieprzekraczające trzystu metrów kwadratowych. Mogą pracować na dwóch niezależnych obszarach roboczych, przez niecałą godzinę bez ładowania. Dzięki wbudowanym ostrzom o długości dwudziestu dwóch centymetrów koszą niezwykle dokładnie. Można je kontrolować za pomocą aplikacji w smartfonie oraz zabezpieczyć kodem PIN. Posiadają czujniki deszczu. Model M3 nadaje się idealnie do pielęgnacji trawników o areale do pięciuset metrów kwadratowych, M7 o areale siedmiuset pięćdziesięciu.

W naszej ofercie znajdują się również modele, przeznaczone do koszenia pozostałych wielkości areałów. Zachęcamy do zaopatrzenia się w robota koszącego, który umili ogrodowe prace i sprawi, że staną się mniej czasochłonne.


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.