Siła marki Karcher

Kategoria: Blog

Karcher

Marka Karcher stała się już prawie synonimem mycia. Wielu kierowców chcąc umyć samochód, nie wybiera się już „do myjni” tylko „na Karchera”. To znak, że producent ten zdobył zaufanie wielu klientów. Jednak ta marka to nie tylko profesjonalny sprzęt do komercjalnego użytku. Karcher dla domu i ogrodu stworzył linie produktów, które w jakości użytkowania nie stępują profesjonalnym braciom. Warto poznać te najchętniej kupowane.

Do domu

Odkurzacze Karcher to absolutny bestseller. Jest ich wiele rodzajów. Do wyboru mamy m.in. odkurzacze uniwersalne. Są to bardzo mocne odkurzacze, którymi można posprzątać pył, resztki gruzu i rozlaną wodę. Klienci kupują je przeważnie podczas remontów, jednak tak są z nich zadowoleni, że zostają w domu na stałe. Drugim najchętniej kupowanym typem są odkurzacze kominkowe. Sprzątanie popiołu z kominka dzięki nim przestaje być brudną i niebezpieczną pracą. Odkurzacz zbudowany jest tak, że nie zaszkodzi mu ani wszechobecny, kleisty pył, ani resztki żaru, które mogą ukrywać się w popiele. Kobiety pokochały myjki do okien od Karchera. Pozwalają one na bezstresowe umycie okien bez smug, a co dla pań najważniejsze – bez zbędnego namaczania dłoni i paznokci!

Do ogrodu

Do prac garażowo-ogrodowych równie często przydaje się wyżej wspomniany odkurzacz uniwersalny. Nie musimy się martwić, że sprzątając garaż wciągniemy do niego rozsypane śrubki lub myjąc samochód zapchamy go psią sierścią z bagażnika. Ten odkurzacz poradzi sobie naprawdę ze wszystkim. Chętnie kupowanym narzędziem od Karchera jest też zamiatarka. To urządzenie sprząta powierzchnie zbierając brud do wmontowanego zbiornika. Zamiast więc kilka godzin zamiatać podjazd, podwórze i alejki tradycyjną zmiotką, wystarczy wybrać się na krótki spacer z zamiatarką. Właściciele kochają ją również za możliwość łatwego przechowywana – można trzymać ja całkowicie pionowo na ścianie!


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.